
Opvoeden 3.3 De basis
In een maatschappij waar alles altijd maar doorgaat en er veel van ons gevraagd en verwacht wordt, vliegt de tijd. En onderweg willen we onze kinderen ook nog het beste meegeven voor hun toekomst. Wat kan het dan heerlijk zijn om tijd uit te trekken om je te verdiepen in je gezin.
De cursus Opvoeden 3.3 bestaat uit drie avonden waarin we geen pasklare antwoorden geven, maar waar we jou willen helpen om inzicht te krijgen in wie jij bent als opvoeder, wie jouw kind is en hoe jullie samen het gezin vormen. Een gezin waarin bepaalde waarden centraal staan en je werkt aan een gezamenlijk doel.
Interesse in Opvoeden 3.3? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie!
Ontdek de programma’s van Opvoeden 3.7:

Opvoeden met impact
De toerusting ‘Opvoeden met impact’ is geschikt voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd en kan dienen als introductie voorafgaand aan de cursus ‘Opvoeden 3.3 de basis’ of ‘Opvoeden 3.7’.

Opvoeden met impact – Tieners
De toerusting ‘Opvoeden met impact – Tieners’ is geschikt voor ouders met tieners en kan dienen als introductie voorafgaand aan de cursus ‘Opvoeden 3.7 (Bijna) pubers’.

Opvoeden 3.7 – Basisschoolkinderen
De cursus bestaat uit 7 avonden en elke avond staan er drie kernvragen centraal. De eerste 3 avonden gaan over jou, jouw kind en het gezin. Met die informatie ga je nadenken over de andere onderwerpen die de cursus biedt. Tijdens alle avonden krijgen de cursisten praktische informatie en is er veel ruimte om met elkaar in gesprek te gaan.

Opvoeden 3.7 – (Bijna) pubers
Tijdens deze cursus beginnen we met kijken naar wie jij bent als ouder, wie jouw kind is en hoe jullie samen het DNA van jullie gezin vormen. Daarnaast zoomen we in op de veranderingen die plaats vinden in de pubertijd. Daarnaast komen verschillende thema’s aan bod die juist rond de pubertijd spelen.

