Menu Sluiten

Drie updates voor jouw gezin met (bijna) pubers

Opvoeden 3.3 biedt een stevige basis voor jouw gezin met (bijna) pubers. De cursus biedt geen pasklare antwoorden maar helpt jou om te ontdekken wie jij bent als opvoeder, wie jouw (bijna) puber is en hoe je het in de turbulente fase van puberteit gezellig houdt met elkaar.

Drie avonden met drie kernvragen

De cursus bestaat uit drie avonden en elke avond staan er drie kernvragen centraal. De avonden gaan over jou, jouw (bijna) puber en het gezin. Wie ben jij als opvoeder? Wat heeft jouw (bijna) puber nodig om op te groeien tot een evenwichtige volwassene? Hoe geef je ruimte voor ontwikkeling zonder elkaar uit het oog te verliezen? Waar liggen grenzen en hoe communiceer je dit met jouw (bijna) pubers. Tijdens deze cursus denken we daar met elkaar over na.

Naast veel praktische informatie is er ruimte voor vragen en gesprek. Je ontvangt tevens een cursusboek boordevol informatie en vragen om op een later moment nog eens rustig door te nemen.

De cursus Opvoeden 3.3 voor ouders van (bijna) pubers is geschikt voor ouders met tieners vanaf 10 jaar.

Wil jij deze cursus in jouw kerk, kring of school? Neem dan contact met ons op.


Ontdek de programma’s van Opvoeden 3.7:

Opvoeden met impact

Meer dan ooit ervaren ouders het opvoeden van hun kinderen als een uitdaging. Naast de opvoeding willen we onze kinderen ook wat meegeven, zodat ze op mogen groeien tot evenwichtige volwassenen. Hoe kan jij opvoeden met impact is de vraag die tijdens deze toerusting centraal staat.

Meer over Opvoeden met impact.

Opvoeden 3.3 de basis voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd

Opvoeden 3.3 biedt een stevige basis voor jou als gezin met kinderen op de basisschool. De cursus biedt geen pasklare antwoorden maar helpt jou om te ontdekken wie jij bent als opvoeder, wie jouw kind is en hoe je met elkaar het gezin vormt.

Meer over Opvoeden 3.3.

Opvoeden 3.7 voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd

Opvoeden 3.7 biedt een stevige basis voor jouw gezin met kinderen op de basisschool. De cursus biedt geen pasklare antwoorden maar helpt jou om te ontdekken wie jij bent als opvoeder, wie jouw kind is en hoe je met elkaar het gezin vormt.

Meer over Opvoeden 3.7.

Opvoeden 3.7 voor ouders met (bijna) pubers

Waarom een cursus voor ouders over opvoeden van pubers? In onze samenleving is opvoeden iets dat achter de voordeur gebeurt. Dit betekent niet dat er geen vragen zijn en ouders nergens tegen aanlopen. De pubertijd is een nieuwe maar soms ook spannende fase in het leven van pubers én ouders. Daarom zien veel ouders tegen deze tijd op.

Meer over Opvoeden 3.7 – Pubers

Opvoeden 3.0 voor ouders met een zorgintensief kind

Er komt als ouders van een zorgintensief kind veel op je af. Als jouw kind een (zeldzame) ziekte, een lichamelijke, verstandelijke of sociale beperking blijkt te hebben, staat je wereld stil… Hoe gaan jullie verder? Je probeert zo goed als je kan alle ballen in de lucht te houden Soms lukt het, vaak ook niet.

Meer over Opvoeden 3.0.

error: Content is protected !!